Základní škola Jihlava, Jungmannova 6, příspěvková organizace
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Úterý 25.6.2019
Nepřítomné třídy12345678
1.AAKAKAKAK
2.AAKAKAKAK
2.BAKAKAKAK
2.CAKAKAKAK
3.AAKAKAKAK
3.BAKAKAKAK
4.AAKAKAKAK
5.AAKAKAKAK
5.BAKAKAKAK
6.AAKAKAKAK
7.AAKAKAKAK
7.BAKAKAKAK
8.AAKAKAKAK
9.AAKAKAKAK
Nepřítomní učitelé12345678
Grohmannová Eva(PedD)........
Křičenská Markéta(PedD)........
Kucian Jiří(PedD)........
Láníková Jaroslava(PedD)....-..
Machyánová Vlasta(PedD)........
Matějková Hana(PedD)........
Selinger Pavel(PedD)..-....
Schwarzová Dana(PedD)........
Změny v rozvrzích učitelů:
Grohmannová Eva5. hododpadáTV3.B+zrušeno
1.-4. hod Obecný pedagogický dohled
Koreň Pavel2. hododpadáD8.A
3. hododpadáOV7.B+
5. hododpadáOV6.Azrušeno
6. hododpadáOV8.Azrušeno
Křičenská Markéta1.-4. hod Obecný pedagogický dohled
Křičenský Václav6. hododpadáTV6.Azrušeno
Kucian Jiří5. hododpadáAJ5.B+zrušeno
1.-4. hod Obecný pedagogický dohled
Láníková Jaroslava5. hododpadáVV7.B+zrušeno
6. hododpadáVV7.B+zrušeno
1.-4. hod Obecný pedagogický dohled
Machyánová Vlasta1.-4. hod Obecný pedagogický dohled
Matějková Hana1.-4. hod Obecný pedagogický dohled
Selinger Pavel5. hododpadáF8.Azrušeno
1.-4. hod Obecný pedagogický dohled
Schwarzová Dana5. hododpadáEV4.Azrušeno
1.-4. hod Obecný pedagogický dohled
Změny v rozvrzích tříd:
1.A1.-4. hod AKCE
2.A1.-4. hod AKCE
2.B1.-4. hod AKCE
2.C1.-4. hod AKCE
3.A5. hodTVodpadá(Gro)
1.-4. hod AKCE
3.B5. hodTVodpadá(Gro)
1.-4. hod AKCE
4.A5. hodEVodpadá(Sch)
1.-4. hod AKCE
5.A5. hodAJodpadá(Kuci)
1.-4. hod AKCE
5.B5. hodAJodpadá(Kuci)
1.-4. hod AKCE
6.A5. hodOVodpadá(KorP)
6. hodTVodpadá(KriV)
1.-4. hod AKCE
7.A5. hodVVodpadá(Lán)
6. hodVVodpadá(Lán)
1.-4. hod AKCE
7.B5. hodVVodpadá(Lán)
6. hodVVodpadá(Lán)
1.-4. hod AKCE
8.A5. hodFodpadá(Sel)
6. hodOVodpadá(KorP)
1.-4. hod AKCE
9.A5. hodČJodpadá(Lán)
6. hodVVodpadá(Lán)
1.-4. hod AKCE
Pedagogický dohled u třídy:
1.A, 1.-4.hod - Machyánová Vlasta
2.A, 1.-4.hod - Matějková Hana
2.B, 1.-4.hod - Matějková Hana
2.C, 1.-4.hod - Machyánová Vlasta
3.A, 1.-4.hod - Grohmannová Eva
3.B, 1.-4.hod - Machyánová Vlasta
4.A, 1.-4.hod - Schwarzová Dana
5.A, 1.-4.hod - Křičenská Markéta
5.B, 1.-4.hod - Machyánová Vlasta
6.A, 1.-4.hod - Kucian Jiří
7.A, 1.-4.hod - Selinger Pavel
7.B, 1.-4.hod - Selinger Pavel
8.A, 1.-4.hod - Láníková Jaroslava
9.A, 1.-4.hod - Selinger Pavel